БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ
Вітаємо вас на офіційному сайті Національної академії Служби безпеки України
slider989slider988slider987slider978slider985slider982slider980slider976slider967slider945

Загрози гібридної війни та як їм протистояти: круглий стіл в Національній академії СБУ

Серед учасників заходу – відомі політики, науковці, співробітники практичних підрозділів Служби, представники органів сектору безпеки і оборони, ЗМІ та закладів вищої освіти України.

Міністр освіти Сергій Шкарлет відвідав Національну академію СБУ

Під час першого робочого візиту очільник Міністерства освіти і науки України Сергій Шкарлет та ректор Академії Андрій Черняк обговорили нагальні питання підготовки кадрів для Служби безпеки в контексті реформування відомства.

В Академії СБУ стартувала вступна кампанія-2021

Українські випускники 2021 року вже склали всі іспити і готуються до вступу в омріяний виш. Що ж чекає на вступників Національної академії Служби безпеки України?

В Академії СБУ відбувся випуск молодих офіцерів: 156 курсантів отримали дипломи

У Національній академії Служби безпеки України відбувся випуск молодих офіцерів. Загалом навчання завершили 156 курсантів, яким присвоєно звання «лейтенант».

Студентки Інституту інформаційної безпеки нагороджені грамотами від Голосіївської РДА

До Дня молоді в Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації відзначили кращих представників і представниць студентської молоді.

Дев’ятеро кандидатів на вступ в Академію здобули додаткові бали до сертифіката ЗНО з української мови і літератури

Щороку Національна академія СБУ проводить Всеукраїнську олімпіаду з української мови для абітурієнтів. Учасники конкурсу – молодь, яка прагне стати курсантами й наразі проходить відбір в Академію. 

Академія СБУ готова приєднатися до європейського безпекового та наукового співтовариства

У Національній академії Служби безпеки України відбулася зустріч із представниками Консультативної місії ЄС в Україні – експертом з питань реформування Сеппо Руотсалайненом, радником з питань держбезпеки Робертом Дірксе та спеціалістом з питань держбезпеки Ігорем Гриненком.        

Безпека України – це безпека Європи: робочий візит естонської делегації до Академії СБУ

Вперше з робочим візитом Національну академію СБУ відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Естонської Республіки в Україні Каімо Кууск. 

«Ми повинні боротися за Україну, іншої Батьківщини в нас немає»: народна депутатка Ірина Верещук зустрілася з курсантами Академії СБУ

Голова підкомітету з державної безпеки та оборони Комітету ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки Ірина Верещук та ректор Національної академії СБУ Андрій Черняк поспілкувалися з майбутніми офіцерами української спецслужби.

Директорка Центру інформації та документації НАТО в Україні відвідала Академію СБУ з офіційним візитом

Директорка Центру інформації та документації НАТО в Україні Вінета Кляйне та керівництво Національної академії СБУ обговорили механізми залучення міжнародних експертів до освітнього та наукового процесу за напрямом стратегічних комунікацій.   
АНОНС: відкрита зустріч з експертною групою НАЗЯВО щодо акредитаційної експертизи освітньо-наукової програми "Філологія"
Із 12:30 до 13:00 16 липня 2021 року в аудиторії № 207 відділу аспірантури і докторантури НА СБУ відбудеться відкрита зустріч усіх зацікавлених учаcників освітнього процесу з експертною групою Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти з проведення акредитаційної експертизи освітньо-наукової програми «Філологія».
Публічні закупівлі НА СБУ
Поточна інформація щодо процедур закупівлі продуктів та послуг Національної академії Служби безпеки України, які здійснюються через офіційний майданчик електронної системи публічних закупівель України ProZorrо.

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua