БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Академія СБУ виконує Указ Президента України "Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів" від 13.11.2015 №635/2015 {JOURNAL_BUTTON}

85-ТІ РОКОВИНИ ГОЛОДОМОРУ: ПАМ'ЯТЬ НЕВМИРУЩА

85-ТІ РОКОВИНИ ГОЛОДОМОРУ: ПАМ'ЯТЬ НЕВМИРУЩА

У Національній академії Служби безпеки України відбулись жалобні заходи з нагоди 85-ої річниці Голодомору 1932-1933 років – геноциду українського народу.

 

До Дня пам'яті жертв Голодомору, який цьогоріч відзначається 25 листопада, долучилось міжнародне співтовариство: жалобні заходи пройшли у понад 30-х країнах світу. Основна ідея – не лише гідне вшанування багатомільйонних жертв радянського тоталітарного режиму, але й утвердження захисту принципів правди, справедливості, демократії та основних прав людини.

 

Напередодні пам’ятного дня вихованці Академії відвідали Національний музей «Меморіал пам’яті жертв голодоморів в Україні», експозиція якого наповнена архівними документами, фотографіями, свідченнями очевидців та картами проекту «Цифровий атлас Голодомору». У Залі пам'яті молодь переглянула документальний фільм «Територія Голодомору: пам'ять невмируща». Біля скульптури «Гірка пам'ять дитинства» учасники жалобного заходу поклали квіти, композиції з колосків та вшанували невинно загиблих предків хвилиною мовчання.

 

  

 

Вихованці навчального закладу також відвідали виставку «Люди правди» у Центрі історії органів державної безпеки та патріотичного виховання співробітників СБ України. Зі слів курсантів, це було дуже корисно і пізнавально – дізнатися про журналістів, громадських діячів, політиків і просто звичайних українців, які задокументували  правду, всупереч спробам комуністичних владних структур дезінформувати і стерти з людської пам'яті злочин Голодомору.

 

О 16 годині весь колектив НА СБУ приєднався до всеукраїнської акції «Запали свічку», що символізує незнищенність пам'яті народу про страшні події 1932-1933 років.

 

  

22/11/2018 12:18
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua