БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Академія СБУ виконує Указ Президента України "Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів" від 13.11.2015 №635/2015 {JOURNAL_BUTTON}

Академія презентувала експозицію «Дні пам’яті жертв голодомору» в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого

Академія презентувала експозицію «Дні пам’яті жертв голодомору» в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого

На виконання ініціативи Голови СБ України В.Наливайченка, науковці та курсанти Національної академії Служби безпеки України продовжують презентувати тематичну виставку про геноцид Українського народу 1932-1933 рр. у провідних українських вищих навчальних закладах.

 

Після демонстрації у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, з  3 по 7 грудня 2014 року експозицію «Дні пам’яті жертв голодомору» представлено науково-педагогічному складу і студентам Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та курсантам Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ.

 

Під час відкриття виставки ректор Університету, академік Національної академії наук України, Герой України В.Я. Тацій з вдячністю зазначив, що ініціатива керівництва Служби безпеки України щодо поширення правди про трагічні сторінки історії Українського народу сприяє глибокому усвідомленню сучасною молоддю особистої відповідальності за майбутнє нашої держави.

 

Відвідувачі виставки мали можливість ознайомилися з архівними документами та фотографіями, науковою і публіцистичною літературою про терор голодом в Україні. Особливу увагу майбутніх юристів привернули матеріали кримінальної справи № 475 за фактом вчинення геноциду в Україні в 1932–1933 роках, в якій слідчими СБУ на підставі документів тих часів, свідчень очевидців та висновків судових експертів ґрунтовно розкрито механізм вчинення цього злочину.

 

На виставці представниками НА СБУ також презентовано експозицію «Пам’ятаємо Вас, Герої», присвячену співробітникам національної спецслужби, які віддали своє життя у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України. Ознайомившись з усіма експонатами, студенти і курсанти провели чітку паралель між подіями 20-30 років минулого століття та нинішньою агресію Росії в АР Крим та на сході нашої держави.

 

Найближчим часом експозиції «Дні пам’яті жертв голодомору» та «Пам’ятаємо Вас, Герої» будуть представлені школярам Голосіївського району міста Києва. 

 

 

  

  

 

09/12/2014 02:50
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua