БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Академія СБУ виконує Указ Президента України "Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів" від 13.11.2015 №635/2015 {JOURNAL_BUTTON}

Академія презентувала виставку про Геноцид українського народу

Академія презентувала виставку про Геноцид українського народу

26 – 28 листопада 2014 року Національною академією СБУ на виконання Указу Президента України від 29 жовтня 2014 року №830/2014 «Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів»  та вказівки Голови Служби безпеки України Наливайченка В.О. у Київському національному університеті імені Т.Г.Шевченка була презентована тематична виставка, присвячена вшануванню пам’яті жертв голодоморів в Україні, та експозиція «Пам’ятаємо Вас, Герої» про подвиги співробітників СБУ під час АТО.

 

Участь у  відкритті виставки взяло близько 350 студентів, викладачів та науковців університету, ректорат КНУ ім.Т.Г.Шевченка та НА СБУ. Загалом за час роботи виставки з документальними матеріалами, свідченнями очевидців, архівними матеріалами та фотографіями страждань українців часів голодомору ознайомилися понад 2000 вихованців та представників науково-педагогічного складу університету.  

 

  

 

Відкрита дискусія й активний обмін думок за матеріалами виставки між студентами КНУ ім.Т.Г.Шевченка та курсантами НА СБУ сприяли ґрунтовному усвідомленню молодим поколінням ініціатив Президента України щодо  важливості вшанування жертв голодоморів в Україні, а також більш глибокому розумінню взаємозв'язку між подіями тих часів та сучасною трагічною ситуацією у Донецькій і Луганській областях унаслідок агресії Російської Федерації в Криму та на сході України.

 

Багаточисельні відвідувачі виставки додатково ознайомилися з експозицією фотоматеріалів та документів про життєвий шлях і військову службу співробітників Служби безпеки України, які віддали своє життя заради захисту територіальної цілісності та незалежності нашої держави.

 

Гостей виставки особливо вразило досконале знання фактів трагедії голодоморів в Україні курсантами НА СБУ - переможцями конкурсу творчих робіт, присвяченого вшануванню пам’яті жертв геноциду в Україні, які безпосередньо презентували експозицію для студентів університету.

 

Ректоратом КНУ ім. Т.Г.Шевченко висловлено щиру вдячність керівництву Служби безпеки України за всебічну турботу про патріотичне виховання студентської молоді, поширення правдивої інформації про голодомори в Україні серед вихованців і викладачів університету.

 

З 02.12.2014 року тематична виставка буде передана до м. Харкова для перегляду науково-педагогічним складом і студентами Національного юридичного університету ім. Я.Мудрого та курсантами ІПЮК для СБУ.

 

28/11/2014 03:49
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua