БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Академія СБУ виконує Указ Президента України "Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів" від 13.11.2015 №635/2015 {JOURNAL_BUTTON}

Голодомор 1932-1933: ми пам’ятаємо, ми сильні!

Голодомор 1932-1933: ми пам’ятаємо, ми сильні!

Разом із усією Україною колектив Національної академії Служби безпеки України вшанував пам’ять жертв Голодомору, організованого більшовицькою окупаційною владою у 1932 – 1933 роках.

 

Курсанти й слухачі Академії відвідали Національний музей «Меморіал жертв Голодомору», де дізналися про найбільший геноцид українців у ретроспективі та інтерпретаціях сучасних науковців. Оглянувши експозицію «Голодомор – геноцид мовою чисел» та виставку «Вкрадене дитинство: діти в роки голодомору 1932-1933 рр.», вихованці вишу пересвідчились, що події тих років були спланованою акцією радянської комуністичної диктатури проти українського народу, про які має знати увесь світ.

 

Від семи до десяти мільйонів наших співвітчизників були знищені під час Голодомору. Ці страшні цифри переважають кількість населення деяких сучасних країн Європи. Під час відвідування Музею-Меморіалу молодь почула про давні та нинішні спроби Москви приховати факти власного злочину проти українського народу.

 

  

 

Про намагання сталінського режиму зламати національну ідентичність та фізично винищити український народ представникам курсу імені підполковника СБУ Ігоря Горбенка також розповів доктор історичних наук, професор Василь Даниленко. Вечір-реквієм «Палає пам’яті свіча» за його участі пройшов в Навчально-науковому інституті перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів СБУ. На прикладі історичних документів, свідчень очевидців, фото- та відеоматеріалів він розповів, що голодомор був викликом на смерть: «Але наш народ все ж вижив, зберігши самобутність і незламну віру в майбутнє», – наголосив Василь Даниленко, який близько десяти років досліджував історію голодоморів в Україні.

 

 

 

Напередодні скорботної дати офіцери, слухачі та курсанти Академії також віддали шану невинно загиблим предкам, поклавши квіти й композиції з колосків до скульптури «Гірка пам'ять дитинства» на площі «Жорна долі».

 

23/11/2018 08:29
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua