БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ - БЕЗПЕКА НАРОДУ

Академія СБУ виконує Указ Президента України "Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів" від 13.11.2015 №635/2015 {JOURNAL_BUTTON}

Голова СБУ Валентин Наливайченко відвідав Національну Академію Служби Безпеки України

Голова СБУ Валентин Наливайченко відвідав Національну Академію Служби Безпеки України

21 листопада 2014 року Голова Служби безпеки України Наливайченко В.О. провів відкриту лекцію «Голодомор – геноцид Українського народу» для курсантів, слухачів, студентів та співробітників вищого навчального закладу СБУ.

 

У своєму виступі керівник спецслужби надав ґрунтовну оцінку  Голодомору 1932-33 років як «злочину злочинів» проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку, а також детально розповів про ключову роль Служби безпеки України у розсекреченні архівних матеріалів часів голодомору та порушенні кримінальної справи за фактом вчинення геноциду в Україні.

 

Валентин Наливайченко підкреслив, що у теперішній час співробітники  СБ України знову розслідують подібні злочини проти людяності у Донецькій та Луганській областях. Концтабори, катівні, відокремлення дітей від батьків, примушування через залякування до покори – той самий терористичний механізм, який СБУ викрила у 2006-2010 роках під час розслідування трагедії голодоморів в Україні.

 

У своїй промові Голова СБУ також акцентував увагу, що сьогодні поряд з військовою та інформаційної агресією спеціальних служб Російської Федерації, загрозою національній безпеці є корупційна агресія з боку частини українських чиновників, які фактично виконують роль внутрішніх окупантів.

 

В. Наливайченко наголосив, що Служба безпеки України потребує фахових кадрів, справжніх патріотів, відданих своєму народу. «Ви є воїнами добра, здатними і здібними до того, щоб захистити кожного громадянина України», – зазначив Валентин Наливайченко, завершуючи свій виступ перед особовим складом Академії.

 

Курсанти і слухачі отримали можливість звернутися до керівника спецслужби стосовно необхідності законодавчого закріплення юридичної відповідальності за заперечення Голодомору 1932-33 рр. як геноциду українців, а також висловили свою особисту готовність відстоювати територіальну цілісність та незалежність України під час проведення АТО на сході держави.

 

В. Наливайченко відзначив переможців конкурсу творчих наукових робіт, присвяченого вшануванню жертв голодоморів 1921-22, 1932-33 та 1946-47 років в Україні, який був проведений серед курсантів, слухачів і студентів Академії у листопаді цього року.

 

Під час візиту Голова СБУ В.Наливайченко та заступник Голови СБУ генерал-лейтенант В.Циганок оглянули презентовані в Академії тематичні виставки «Дні пам’яті жертв голодомору» за матеріалами Галузевого державного архіву СБ України та Національного музею «Меморіал пам’яті жертв голодоморів в Україні», де представлені архівні документи, свідчення очевидців, побут та раціон голодних років. Також гостям було продемонстровано фотовиставку «Пам’ятаємо Вас, герої!», присвячену співробітникам Служби безпеки України, які віддали своє життя за незалежність України. За рекомендацією керівництва Служби безпеки України матеріали всіх експозицій Академії найближчим часом будуть продемонстровані в інших ВНЗ України.

 

  

28/11/2014 11:34
◄ Повернутись

Контакти

Приймальня:

+38 (044) 257-30-35

Факс:

+38 (044) 257-30-35

Електронна пошта

academy@ssu.gov.ua